Dla nauczycieli

Rola nauczycieli w kształtowaniu młodych ludzi jest nie do przecenienia. Mają Państwo ogromny wpływ na swoich podopiecznych oraz na kierunki ich zainteresowań. Dla planetarium Astronautilus są Państwo najważniejszymi partnerami.

Filmy i pokazy, które można obejrzeć w naszym planetarium, to nie tylko efektowne obrazy do oglądania na ogromnym sferycznym ekranie. Tworzymy program, pamiętając o naszej misji edukacyjnej – zależy nam, aby to, co pokazujemy, zainspirowało młodzież i dzieci do rozwijania swoich zainteresowań, sprawiło, że zafascynują ich nauki ścisłe. Być może w przyszłości zostaną astronomami, matematykami, fizykami i poświęcą się badaniu Wszechświata. Filmowa forma, w jakiej przedstawiamy wiedzę, znakomicie trafia do młodych ludzi zanurzonych w rzeczywistości cyfrowej. Dzięki wizycie  planetarium uzupełnią informacje zdobyte w szkole i lepiej zrozumieją zjawiska i pojęcia omawiane na lekcjach. Filmy i pokazy, które prezentujemy w Astronautilus, opowiadają nie tylko o zjawiskach stałych i niezmiennych, lecz także odzwierciedlają najnowsze wyniki badań i eksperymentów naukowych. 

Każdy film dostarcza wielu inspirujących zagadnień, które można poruszyć na lekcji. Dlatego zapraszamy do wyruszenia w fascynującą podróż w czasie i przestrzeni, której ani uczniowie, ani ich opiekunowie nigdy nie zapomną.
 
Nasze atuty:
  • Przystępna cena na każdą kieszeń!!! 
  • Przyjeżdzamy do was!!! Nie musicie organizować kosztownego wyjazdu nierzadko do odległego miasta
  • Sami wybieracie dogodny termin dla siebie i waszych podopiecznych
 
Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola,imprezy urodzinowe i firmowe.